DATPOL Sp. z o.o. – Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia

Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia Gdańsk, Malbork Całe Pomorze.
Zadzwoń:

+48 55 621 29 29

Napisz:

biuro@datpol.pl

Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne Elbląg i Malbork

Oferujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, dedykowane dla budynków mieszkalnych i przedsiębiorców. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, które pomogą nie tylko w trosce o stan środowiska, ale także przyczynią się do wygenerowania oszczędności. Głównym celem instalacji fotowoltaicznej jest obniżenie lub nawet całkowita redukcja kosztów związanych z użytkowaniem energii elektrycznej pobieranej z sieci. Wielu odbiorców naszych usług może w ten sposób zmienić swój status z konsumenta na prosumenta. Są w stanie samodzielnie wytworzyć całą potrzebną energię, a jej nadwyżkę odsprzedawać lokalnemu dostawcy. 

Instalacja fotowoltaiczne Elbląg – dla odbiorców prywatnych i przedsiębiorców

Zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi w Polsce nie maleje. Naszym odbiorcom oferujemy rozbudowaną ofertę paneli, przystosowanych do montażu w różnych miejscach. Standardowym miejsce wykonania instalacji jest dach, który powinien posiadać odpowiedni kąt i kierunek nachylenia. W przypadku braku dostępności montażu na dachu, proponujemy montaż paneli na poziomie gruntu. Rozwiązanie to jest skierowane między innymi do firm pragnących stworzyć rozbudowaną infrastrukturę energetyczną do zasilania swoich budynków. Najbardziej wymagającym odbiorcom oferujemy systemy modułowe, pozwalająca tworzyć rozbudowane parki fotowoltaiczne, pełniąc przy okazji funkcję osłon dachowych. 

Instalacje fotowoltaiczne Malbork – profesjonalne wykonanie projektu i montażu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu instalacji fotowoltaicznych jesteśmy gotowi wprowadzić je w niemal dowolnie wybrane miejsce oraz podporządkować wymogom konkretnej firmy lub gospodarstwa domowego. Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnych oględzin terenu oraz określenia jego stopnia nasłonecznienia. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wykonania instalacji, który przedkładamy do akceptacji naszym Klientom. 

Po jej uzyskaniu, dokonujemy montażu w dogodnym dla Państwa terminie. Wykorzystujemy w tym celu wyłącznie solidne podstawy stalowe, które gwarantują wieloletnią trwałość całej konstrukcji. Dzięki temu wykonane przez nas instalacje są wysoce wydajne, a ich wyjściowa sprawność maleje bardzo powoli. 

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla naszych Klientów

Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorców z terenu Elbląga i Malborka. Jesteśmy gotowi wykonać instalację fotowoltaiczną dla każdego typu budynku, o różnym rozmiarze i konstrukcji. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, atrakcyjne ceny oraz fachową pomoc na każdym etapie wykonania usługi. Nasi doradcy pomogą Państwu w uzyskaniu dofinansowania do wykonania instalacji oraz pomogą wybrać najbardziej efektywne i dopasowane do konkretnego miejsca komponenty.

Oprócz instalacji fotowoltaicznych zajmujemy się również audytami energetycznymi czy systemami przeciwpożarowymi.

POZNAJ DATPOL Z DOBREJ STRONY

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2007 roku. Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy.

Kompetencje

Systematycznie odbywamy szkolenia produktowe. Zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Referencje

Mamy welu zadowolonych klientów. To ich dobra opinia jest naszą motywacją do działania.