Teletechnika

Teletechnika dla przedsiębiorstw. Obsługujemy zlecenia od małych firm rodzinnych po międzynarodowe koncerny. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Mamy już setki zadowolonych klientów.

Niezwykle ważna jest znajomość sprzętu i jego fachowy dobór. Zbyt słaby sprzęt nie sprosta stawianym przed nim oczekiwaniom. Za drogi sprzęt zmarnuje środki finansowe, które można by przeznaczyć na inne cele. Pomagamy podejmować najtrudniejsze decyzje.

Monitoring Wizyjny

Instalujemy kamery o wysokiej rozdzielczości, które działają również w nocy. Podgląd obrazu możliwy nawet na telefonie. Rejestracja na rejestratorach ze specjalistycznymi dyskami twardymi.

Systemy Alarmowe

Montujemy systemy sygnalizacji włamania i napadu. Szeroki wybór czujników. Powiadamianie SMS. Możliwość podłączenia systemu do agencji ochrony.

Wideodomofony

Nowoczesne wideodomofony zapewniają jakościowy podgląd obrazu przed wejściem, a nawet nagrywają osoby, które dzwoniły w czasie naszej nieobecności.

Kontrola Dostępu

Celem kontroli dostępu jest ograniczenie dostępu do budynków i pomieszczeń wraz z rejestracją kto i kiedy miał do nich dostęp. Znakomicie współgrają z systemami monitoringu wizyjnego.

Systemy PPOŻ

Pomagamy rozwiązywać bieżące problemy z oprogramowaniem oraz sprzętem. Na odległość zobaczymy ekran komputera i rozwiążemy problem.

Systemy Inteligentnego Budynku

Rozwiązania inteligentnego budynku, zapewniają zdalny nadzór oraz kontrolę nad urządzeniami w obiekcie.

Teletechnika Gdańsk. Wykonujemy instalacje  dla różnych podmiotów. Stawiamy na dobrze przemyślane rozwiązania, sprawdzony  sprzęt oraz dbałość o detale istotne dla bezpieczeństwa oraz trwałości.

DATPOL oferuje usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa, integracji i serwisu systemów teletechnicznych na terenie miast: Gdańsk, Malbork, Tczew, Pruszcz Gdański, Kwidzyn, Sztum, Elbląg oraz okolic.

Wykonaliśmy setki instalacji. Współpracowaliśmy z największymi agencjami ochrony w Polsce w zakresie instalacji oraz konserwacji.

Nasze prace instalatorskie oraz sprzedawane i montowane przez nas urządzenia, objęte są 2 letnią gwarancją. Posiadamy sprawdzonych dostawców, sprzętu wiodących marek.

Zapytaj nas o BEZPŁATNĄ wycenę usług dla Twojej firmy.