DATPOL Sp. z o.o. – Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia

Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia Gdańsk, Malbork Całe Pomorze.
Zadzwoń:

+48 55 621 29 29

Napisz:

biuro@datpol.pl

Instalacje odgromowe – Starogard Gdański i okolice

Wykonujemy profesjonalne instalacje odgromowe, dopasowane do potrzeb różnego typu nieruchomości i konstrukcji. Z łatwością tworzymy systemy obsługujące nowoczesne budownictwo mieszkalne, komercyjne i przemysłowe. Oferujemy kompleksowe wsparcie obejmujące wykonanie projektu dopasowanego do potrzeb danego miejsca, przeprowadzenie montażu oraz usługi serwisowe. Instalacje odgromowe możemy wykonać na dachach płaskich jak i skośnych, gwarantując ich najlepszą trwałość i stabilność przez długi czas.

Zaletą naszej oferty instalacji odgromowych jest nacisk na funkcjonalność, wytrzymałość jak również estetykę. Wszystkie zrealizowane projekty mogą zostać dopasowane do wykończenia dachu i elewacji budynku. Gwarantujemy przy tym długą żywotność naszych instalacji, ich niemalejącą wydajność oraz bezawaryjne działanie. Siedzibą naszej firmy jest Malbork, a ofertę instalacji odgromowych kierujemy do odbiorców ze Starogardu Gdańskiego i całego regionu – Elbląga, Gniewu, Nowego Stawu, Sztumu.

Projektowanie i montaż – instalacje odgromowe w naszej ofercie

Wykonanie projektu instalacji odgromowej to popularna usługa w naszej ofercie, którą realizujemy z troską o szczegóły oraz pełne dopasowanie do potrzeb danego budynku. Naszym kontrahentom dostarczamy pełną dokumentację wykonanej instalacji, gwarantując jej całkowitą zgodność ze stworzonym projektem. Doskonale wiemy jak ważną funkcję pełnią instalacje odgromowe oraz jak wielki mają wpływ na bezpieczeństwo danego lokalu. Dlatego wszystkie stworzone systemy pracują sprawnie i bezpiecznie, a o ich jakości najlepiej świadczy nasza galeria dotychczasowych realizacji, do zapoznania się z którymi zapraszamy.

W każdym wypadku stosujemy uziemienie dopasowane do typu budynku, rodzaju fundamentów oraz spodziewanych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa. Z łatwością dobieramy maszt względem potrzeb i konstrukcji danego dachu, gwarantując pełną sprawność wykonanej instalacji. Nasze systemy odgromowe są bardziej wydajne i sprawne niż klasyczne rozwiązania, oferując przy tym pełną odporność na oddziaływania pogodowe, zmienne temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Zaletą naszych rozwiązań jest też ułatwiony i przyspieszony montaż w porównaniu do tradycyjnych piorunochronów.

Projektowanie i montaż instalacji odgromowych – Starogard Gdański, Elbląg, Gniew, Nowy Staw, Sztum

Instalacje odgromowe to świetne zabezpieczenie budynku, gwarantujące duży promień ochrony oraz przeciwdziałanie najbardziej intensywnym wyładowaniom. Zaletą naszych rozwiązań jest skrócona droga, którą płynie energia pioruna, co pozwala zminimalizować zagrożenie wystąpienia pożaru lub indukowania się napięć. Wszystkich Klientów ze Starogardu Gdańskiego i okolic zapraszamy do kontaktu. Regularnie współpracujemy z kontrahentami z miejscowości takich jak: Elbląg, Gniew, Nowy Staw oraz Sztum, dostarczając im najlepszych rozwiązań z zakresu instalacji odgromowych. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań już teraz!

POZNAJ DATPOL Z DOBREJ STRONY

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2007 roku. Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy.

Kompetencje

Systematycznie odbywamy szkolenia produktowe. Zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Referencje

Mamy welu zadowolonych klientów. To ich dobra opinia jest naszą motywacją do działania.