DATPOL Sp. z o.o. – Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia

Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia Gdańsk, Malbork Całe Pomorze.
Zadzwoń:

+48 55 621 29 29

Napisz:

biuro@datpol.pl

Montaż instalacji odgromowej – Pszczółki. Profesjonalnie, szybko i sprawnie

Od wielu lat specjalizujemy się w instalacjach odgromowych. Wykonujemy ich profesjonalne projekty, jak również przeprowadzamy montaż gotowych instalacji na budynkach naszych Klientów. Oferujemy im fachowe i kompleksowe wsparcie, obejmujące analizę miejsca montażu, skompletowanie niezbędnych elementów i urządzeń, przeprowadzenie montażu oraz odbioru wykonanej instalacji. Każdą zrealizowaną instalację szczegółowo dokumentujemy, gwarantując jej pełną zgodność ze stworzonym projektem.

Zajmujemy się montażem instalacji odgromowej na budynkach o różnym profilu i funkcjach – mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych. Nasze instalacje odgromowe wykonujemy na terenie całego pomorskiego, w tym także w Pszczółkach. Wśród naszych kontrahentów znajdują się inwestorzy, deweloperzy, właściciele i zarządcy nieruchomości, przedsiębiorcy oraz inne podmioty zainteresowane wykonaniem najlepszej jakości instalacji odgromowej na swoim budynku.

Instalacje odgromowe – szybki i sprawny montaż na każdej nieruchomości

Wykonujemy różnego typu instalacje odgromowe, zarówno w wariancie standardowym jak i nowoczesnym, o zminimalizowanej widoczności zwodów i innych elementów. Doskonale wiemy jak dopasować konstrukcję i parametry instalacji do potrzeb budownictwa mieszkalnego (domy rodzinne, wielorodzinne, blok mieszkalne), obiektów biurowych, szpitali, szkół, budynków produkcyjnych, hal magazynowych, sklepów wielkopowierzchniowych, zakładów pracy, obiektów komunikacji, stacji benzynowych oraz wielu innych.

Nasza pomoc obejmuje m.in. wykonanie uziomów, montaż zwodów, łączenie przewodów, pomiar rezystancji uziemień odgromowych oraz dostarczenie pełnej dokumentacji potwierdzającej parametry pracy i sposób wykonania instalacji odgromowej.

Projektowanie i montaż instalacji odgromowych w Pszczółkach

Wszystkie wykonane instalacje odgromowe powstały przy wykorzystaniu najlepsze technologii, gwarantujące pełne bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującymi normami. Wiele lat doświadczenia oraz dostęp do rozbudowanego parku sprzętów i urządzeń uczyniło nas specjalistami i jednym z najchętniej wybieranych przedsiębiorstw w regionie.

Wszystkim Klientom oferujemy konkurencyjne stawki, najkrótsze terminy realizacji zleceń oraz pełną dostępność naszego sztabu doradców projektowo-montażowych. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych wszystkich Klientów z terenu Pszczółki oraz innych miejscowości w pomorskim. Gwarantujemy, że zamontowana instalacja odgromowa będzie trwałym i solidnym zabezpieczeniem na Państwa budynku!

POZNAJ DATPOL Z DOBREJ STRONY

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2007 roku. Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy.

Kompetencje

Systematycznie odbywamy szkolenia produktowe. Zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Referencje

Mamy welu zadowolonych klientów. To ich dobra opinia jest naszą motywacją do działania.