DATPOL Sp. z o.o. – Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia

Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia Gdańsk, Malbork Całe Pomorze.
Zadzwoń:

+48 55 621 29 29

Napisz:

biuro@datpol.pl

Instalacje i systemy Ppoż – Malbork

Systemy ppoż Malbork – profesjonalna pomoc od DATPOL

Wykonujemy zaawansowane systemy oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe, dopasowane do konstrukcji i specyfiki każdego budynku. Obsługujemy obiekty przemysłowe, biurowce, budynki użyteczności publicznej, hale sportowe, siedziby firm i zakłady pracy. W każdym przypadku jesteśmy gotowi zaprojektować system odpowiadający konkretnym potrzebom Klientów. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów przeciwpożarowych w miejscach szczególnie wymagających, w tym także w halach przemysłowych. Gwarantujemy możliwość przeprowadzenia montażu bez przerywania ciągłości pracy, przy minimalnej ingerencji w jej przebieg. Nasze systemy ppoż są dedykowane m.in. dla firm i odbiorców z Malborka i okolic. 

Profesjonalny system przeciwpożarowy Malbork – projektowanie, montaż i wdrożenie

Wszystkie wykonane przez nas instalacje są zgodne z przepisami prawnymi oraz w pełni dostosowane do potrzeb konkretnego obiektu. Spełniamy najważniejsze kryteria norm PN-EN oraz międzynarodowych ubezpieczycieli nieruchomości. Obsługujemy między innymi obiekty z branży energetycznej, spożywczej, chemicznej, odzieżowej oraz innych gałęzi przemysłu. 

Do każdego zlecenia dobieramy odpowiedni zestaw komponentów, uwzględniając specyfikę środowiska pracy. Posiadamy doświadczenie w realizacji systemów przeciwpożarowych w szczególnie trudnych miejscach i branżach. Podejmujemy się także wykonania modernizacji starszych instalacji przeciwpożarowych, zgodnie z wymogami stawianymi przez konkretne agencje ubezpieczenia budynków i nieruchomości. 

Instalacje ppoż Malbork – oferta dla przedsiębiorców i ubezpieczycieli

Wykonujemy instalacje ppoż w Malborku i okolicach – między innymi Tczewie czy Elblągu. Wszystkich Klientów z tych terenów zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia zamówienia. Chętnie pomożemy w sprecyzowaniu Państwa zapotrzebowania, przedstawimy naszą ofertę oraz zaproponujemy najlepsze terminy realizacji zlecenia. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technologicznym, co pozwala nam na realizację usługi w najkrótszym możliwym terminie przy zachowaniu najbardziej atrakcyjnych stawek. 

Oferujemy również wykonanie audytu energetycznegosystemy oddymiania czy instalacje fotowoltaiczne.

POZNAJ DATPOL Z DOBREJ STRONY

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2007 roku. Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy.

Kompetencje

Systematycznie odbywamy szkolenia produktowe. Zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Referencje

Mamy welu zadowolonych klientów. To ich dobra opinia jest naszą motywacją do działania.