DATPOL Sp. z o.o. – Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia

Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia Gdańsk, Malbork Całe Pomorze.
Zadzwoń:

+48 55 621 29 29

Napisz:

biuro@datpol.pl

Systemy oddymiania Dzierzgoń, Elbląg i Malbork

Od lat zajmujemy się wykonywaniem układów bezpieczeństwa. Wśród nich także systemów oddymiania, dedykowanych do różnego typu budynków i obiektów. Obsługujemy przedsiębiorców pragnących wyposażyć w sprawnie działający system swoje zakłady pracy, magazyny, hale produkcyjne, siedziby firm a także inne elementy infrastruktury budynkowej. Wykonujemy także systemy oddymiania w budynkach mieszkalnych, blokach, budynkach komercyjnych i biurowcach. Jesteśmy gotowi dopasować rozkład całego systemu do potrzeb konkretnego budynku, w tym również obiektów szczególnie wymagających, w których liczy się spełnienie norm międzynarodowych ubezpieczalni nieruchomości. 

Profesjonalne systemy oddymiania Dzierzgoń 

Klienci z terenu Dzierzgonia to przede wszystkim przedsiębiorcy różnych branż, poszukujący zaufanego i profesjonalnego kontrahenta od systemów oddymiania. Oferujemy im pomoc w zakresie projektowania układu, doboru poszczególnych komponentów, wykonania montażu oraz odbioru powykonawczego. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, pozwalające na pełną kontrolę nad pracą systemu. W naszych instalacjach uwzględniamy m.in. centrale oddymiania, czujniki dymu, przyciski do ręcznego uruchamiania, specjalne okna oddymiające oraz klapy dymowe. 

System oddymiania Elbląg – pomoc ekspertów z DATPOL

Odbiorcy naszych usług z Elbląga to najczęściej firmy przemysłowe, budowlane, a także zarządcy budynków i obiektów przeznaczonych do masowego użytku. Proponujemy im możliwość wykonania instalacji oddymiana od podstaw, jak również przeprowadzenia modernizacji posiadanego obecnie systemu oddymiania. Przeprowadzamy fachowy audyt stanu obecnej instalacji, poddajemy szczegółowej analizie dany budynek oraz dobieramy komplet dopasowanych do niego rozwiązań. 

Systemy oddymiania Malbork – projektowanie i montaż

W wielu miejscach pracy obecność systemu oddymiania to istotny element systemów przeciwpożarowych i ewakuacyjnych. Naszym odbiorcom z terenu Malborka i okolic proponujemy możliwość wykonania całej instalacji w najkrótszym możliwym terminie. Możemy przeprowadzić montaż bez konieczności zamykania danego budynku, w czasie jego normalnego funkcjonowania. Jest to oferta skierowana m.in. do odbiorców przemysłowych, którzy pragną wyposażyć swoje hale i wytwórnie w sprawnie działający system oddymiania, bez przerywania ciągłości pracy. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu złożenia zamówienia lub poznania szczegółów naszej oferty. Systemy oddymiania wykonujemy w najbardziej atrakcyjnych stawkach cenowych oraz najkrótszych terminach, dopasowanych do potrzeb naszych odbiorców i specyfiki ich zakładów pracy.

POZNAJ DATPOL Z DOBREJ STRONY

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2007 roku. Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy.

Kompetencje

Systematycznie odbywamy szkolenia produktowe. Zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Referencje

Mamy welu zadowolonych klientów. To ich dobra opinia jest naszą motywacją do działania.