DATPOL Sp. z o.o. – Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia

Elektryka | Teletechnika | Zabezpieczenia Gdańsk, Malbork Całe Pomorze.
Zadzwoń:

+48 55 621 29 29

Napisz:

biuro@datpol.pl

Instalacje i systemy ppoż – Tczew, Sztum, Dzierzgoń

System przeciwpożarowy w ofercie DATPOL 

Obsługujemy Klientów zlokalizowanych w województwie pomorskim, m.in. w powiecie sztumskim i tczewskim. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców różnych branż, którzy pragną wyposażyć swoje zakłady pracy, obiekty, magazyny i inne budynki w profesjonalny system przeciwpożarowy. Gwarantujemy, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania, będą zgodne z wymogami przepisów prawnych i międzynarodowych norm bezpieczeństwa. 

System przeciwpożarowy Dzierzgoń 

Klientom z terenu Dzierzgonia oferujemy kompleksową pomoc, od momentu wykonania projektu, aż po odbiór gotowej instalacji. Nasze systemy przeciwpożarowe zostaną szczegółowo dostosowane do środowiska pracy w danym budynku. Gwarantujemy możliwość przeprowadzenia montażu bez przerywania procesów wytwórczych, w sposób sprawny i szybki. 

System przeciwpożarowy Sztum

Odbiorcy naszych usług ze Sztumu mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru najnowocześniejszych rozwiązań. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i wysoce wydajne komponenty – oznakowania, systemy świetlne, systemy detekcji i zawiadamiające. W ten sposób dajemy pełną gwarancję, że Państwa zakład pracy będzie maksymalnie zabezpieczony przed wszelkimi zdarzeniami losowymi i zagrożeniami. 

System przeciwpożarowy Tczew

Nasze systemy ppoż wykonujemy także w Tczewie. Obsługujemy przedsiębiorców branży elektromaszynowej, stoczniowej, metalowej, spożywczej, budowniczej i innych. Specjalizujemy się także w obsłudze obiektów szczególnie trudnych i wymagających, które z uwagi na swoją konstrukcję wymagają zastosowanie dodatkowych rozwiązań – np. instalacji gaszących mgłą wodną, pianą lub gazem. 

Nowoczesne systemy przeciwpożarowe w naszej ofercie

Wszystkim przedsiębiorcom z województwa pomorskiego oferujemy pomoc i gwarantujemy pełne zadowolenie z wyboru z naszych usług. Zapraszamy do nawiązania kontaktu – chętnie odpowiemy na Państwa pytania, przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz pomożemy w wyborze komponentów przeciwpożarowych dopasowanych do Państwa potrzeb. Klientom z Dzierzgonia, Sztumu i Tczewa gwarantujemy najbardziej konkurencyjne stawki cenowe oraz możliwość wykonania instalacji w najkrótszym terminie.  

Wykonujemy również audyty energetyczneinstalacje fotowoltaiczne czy systemy oddymiania.

POZNAJ DATPOL Z DOBREJ STRONY

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2007 roku. Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy.

Kompetencje

Systematycznie odbywamy szkolenia produktowe. Zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Referencje

Mamy welu zadowolonych klientów. To ich dobra opinia jest naszą motywacją do działania.